Hakkımızda

/Hakkımızda

2013 yılında tamamen “dijital marketing”e yöneldik. İnternet mecrasında bir ürünün satışı ve bilinirliliğinin artırılması için gereken süreçlere imza atmaya başladık.

Hakkımızda-1996 yılında yayıncılıkla başladık içerik üretim sürecine. Birçok program, belgesel, haber içeriği ürettik. 2011 yılında ise dijital marketing dünyasına adım attık. Çünkü artık izleyicinin ve işletmecinin istekleri değişmeye başlamıştı. İzleyici televizyondan cep telefonu ve tablete doğru yavaş yavaş adım atarken işletmeci de müşterisine ulaşmaya çalışmanın başka yollarını aramaya başlamıştı.

Tanınmış markalar yüksek bütçeli işlerle, büyük ajanslarla çalışma fırsatı bulsa da, daha az bilinen markalar veya orta büyüklükteki işletmeler için durum aynı değildi. Biz de “Sayısal İşler”i burada konumlandırdık. Dijital marketing yapmak isteyen, internet mecrasında bulunmak isteyen ancak büyük ajanslarla çalışma imkanı bulamayan işletmelere çözüm üretmeye başladık. Sizin için de çözümlerimiz olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya

Firmanızın sosyal medyasını içerik ve reklam satın alma açısından yönetiyoruz

Sayısal İşler Prodüksiyon | Hakkımızda

Tanıtım Filmi

Firmanız için gerek tanıtım filmi, gerek ise sosyal medya içeriği olacak şekilde çekiyor ve kurguluyoruz.

Web Tasarım | Sayısal İşler

Web - E-Ticaret - Seo

Firmanız için gerek tanıtıcı gerek ise e-ticaret altyapısı ile satış yapabileceğiniz web sitesi kuruyoruz.

Google Adwords Reklamları | Sayısal İşler

Google Reklamları

Arama ağı, görüntülü, video, alışveriş ve uygulama reklamları ile Google var olmanızı sağlıyoruz.

Şimdi Sıra Sizin Hakkınızda!

Bizden firmanızın web sitesini yapmamızı isteme hakkınız, sitenin içeriğini video, fotoğraf, yazılı içeriklerle doldurmamızı isteme hakkınız, bunları sosyal medyalarda yayınlama, reklam çıkma, istatistikleri inceleme hatta Google Reklamları isteme hakkınız bile var. Siz yeter ki isteyin. Arzu ederseniz alttaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Susma hakkınızı kullanmayın, gelin konuşalım!

İletişim Formu


    Mesaj Gönder
    Hızlı Destek
    Merhaba. Dijital çözümlerimizden hangisi ile ilgileniyorsunuz?